Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ ОЗНАЙОМИВСЯ З ПРОВЕДЕННЯМ РОБІТ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

   Днями, у ході робочого візиту на Липоводолинщину, голова обласної державної адміністрації Клочко М.О. ознайомився із проведенням робіт по облаштуванню новоствореної комунальної установи - Липоводолинський інклюзивно-ресурсний центр, що функціонуватиме на базі опорної школи.

   «Роботи, розпочаті після прийняття рішення про створення Центру, тривають. Наразі капітально відремонтовано внутрішні приміщення, пристосовані для дітей з особливими освітніми потребами, відповідно до вимог законодавства, у тому числі державних санітарних норм і правил та державних будівельних норм, облаштовано зону доступності, завершується впорядкування прилеглої території, комплектується штат фахівців», - зазначила в ході розмови начальник відділу освіти, молоді та спорту Дмитрушко Л.М.

   На завершення зустрічі очільник області спільно з головами районної державної адміністрації та районної ради Яременком І.О. та Литвиненком В.О., начальником відділу освіти, молоді та спорту Дмитрушко Л.М. обговорили питання своєчасного введення в дію Липоводолинського ІРЦ.« повернутися до списку новин