ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Творчість – це політ фантазії та майстерність рук!

   «Розвиваємо  здібності, пізнаємо себе, шукаємо  таланти», - під таким гаслом 31 травня розпочався третій день перебування синівських школярів у пришкільному таборі «Зореліт».

   Ритмічна зарядка, смачний сніданок та веселі жарти додали вихованцям   енергії, сил і натхнення для творчих задумів. Конкурс стінгазет «Ми – команда просто «клас!» виявив майбутніх художників, письменників та  дизайнерів.  Вихованці кожного загону активно пропонували власні ідеї  під час виконання конкурсного завдання. Враховувалася думка кожного учасника. А в імпровізованій «типографії» вправні та майстерні рученята втілювали неординарні ідеї в життя.

   У результаті колективної творчої справи кожен загін оригінально презентував стінгазету на патріотичну тематику. Переможцями  творчого конкурсу стали вихованці загонів «Водограй» та «Веселка». Друге місце розділили між собою  «барвінки» та «соняшники».

   Після смачного обіду вихованців чекало захоплююче свято  «Фестиваль талантів». Найактивніші учасники дійства активно демонстрували присутнім свої здібності та обдарування. Компетентне журі визначило переможців у різних номінаціях.

   Найталановитішими танцюристами виявилися вихованці загону «Водограй».  Номінацію «Юні художники» найкраще представили Ярина Горова, Михайло Тополя та Єлизавета Палаженко. Перемогу в номінації  «Мозаїка» здобула Карина Демиденко, «Паперопластика» - Юлія Коломієць та Віолета Шульга, «Ікебано» - Єлізавета Палаженко і Ніколь Парфило, «Пісня» - Валентин Цебро. «Фестиваль талантів» подарував його учасникам  море позитиву, креативності та впевненості в собі.

   День творчості завершився виставкою дитячих малюнків «Я живу на Україні…». Вихованці «Зореліту» в яскравих кольорах та сюжетах   втілили свої мрії про щасливе  мирне дитинство.« повернутися до списку новин