Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Мужність і відвага крізь покоління

   У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови  Пресвятої Богородиці,  з метою вшанування українських воїнів  усіх поколінь та історичних віх в  Яснопільщанському НВК було проведено пізнавально-розважальне свято «Нащадки козацької слави», створена виставка тематичної літератури «Мужність і відвага крізь покоління».

   В першій частині свята було прослідковано історію виникнення Дня захисника України, пригадано історичні етапи боротьби за волю і незалежність України. Під час другої частини команди  хлопців продемонстрували силу, спритність, витривалість, показали знання з історії козацтва. Перемогу здобула команда «Козаки»,  ІІ місце посіла команда «Захисники Вітчизни».

   Також учні закладу стали активними учасниками Всеукраїнського Інтернет-конкурсу «Захисники України», що проходив на освітній платформі «На Урок».

   Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

   Нехай патріотизм, сила духу та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень. Миру, добра і процвітання нашій країні!

Слава нашим захисникам!

Слава Україні!

 

 « повернутися до списку новин