Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Тиждень безпеки дорожнього руху

   З 14 по 16 листопада в Яснопільщанському НВК був проведений   Тиждень безпеки дорожнього руху.

   Тиждень безпеки дорожнього руху – це тиждень заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. До участі в ньому були залучені всі учні  НВК.

   Відповідно до тематики Тижня було проведено Єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя». Учні початкових класів взяли участь у дитактичній грі «Впізнай дорожній знак», а шестикласники і семикласники відвідали тренінгове заняття «Знай, дотримуйсь, поважай правила дорожнього руху». Для учнів 5 класу організовано перегляд тематичних діафільмів та кінофільмів на тему «Дитинству – безпечні дороги». Також проведена виховна година «Безпека руху велосипедиста» для 8-9 класів та конкурс малюнків «За безпеку на дорозі» для 5-7 класів. Всі заходи були змістовними та цікавими.

   Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.« повернутися до списку новин