Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Відбувся районний семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти

   30 січня 2019 року на базі Липоводолинського дошкільного навчального закладу «Берізка» Липоводолинської селищної ради відбувся семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти на тему «Значення ігрової діяльності у розвитку дитини дошкільного віку».

   Методист районного методичного кабінету Наталія Смітія у своєму виступі проаналізувала особливості організації та керівництва ігровою діяльністю дітей дошкільного віку. Разом з присутніми вихователями проаналізували методи та прийоми  педагогічного керівництва іграми дітей, визначили місце гри в розпорядку дня дошкільного навчального закладу та склали правила організації гри для вихователя.

   Про використання психологічних ігор для корекції розвитку дітей з вираженими ускладненнями розповіла методист з психологічної служби РМК Валентина Ноздра.

   Досвідом роботи по використання технології розвиваючих ігор Нікітіних у роботі з дітьми поділилася вихователь Липоводолинського дошкільного навчального закладу «Берізка», а в ході майстер-класу учасники семінару побачили практичне застосування даної технології.

   Тетяна Овчаренко, вихователь Яснопільщанського навчально-виховного комплексу, презентувала власний досвід роботи щодо формування творчої особистості дошкільника через художню театралізовану діяльність та провела майстер-клас з виготовлення паперової маски сови.

   В ході підведення підсумків семінару присутні обмінялися думками та враженнями по зазначеній проблемі, обговорили запропоновані рекомендації. На згадку та для використання у власній педагогічній діяльності у кожного учасника залишилися тематичні буклети з опрацьованих питань.

 

 « повернутися до списку новин