Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Якісна виховна робота - запорука ефективної діяльності сучасного закладу

   03 березня 2020 року на базі Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів  № 2 ім. Д.Косаренка  відбувся обласний семінар за темою «Сучасні підходи до організації виховної роботи у закладах загальної середньої освіти» для заступників директорів, які відповідають за виховну роботу в закладах. У ньому взяла участь заступник  директора з навчально-виховної роботи Саївського НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ступенів-Саївський ДНЗ Любов ЦЮХ.

   Обласний семінар відкрила  Тетяна Валеріївна БЛУЖАН, методист з виховної роботи навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності  та професійного розвитку Сумського ОІППО. Вона проінформувала про сучасні підходи до організації виховної роботи в закладах загальної середньої освіти.

   Наталія Вікторівна ЮШКО, заступник начальника управління – начальник інституційного аудиту державної якості освіти в Сумській області, розповіла про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти області на засадах людиноцентризму, особливості прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу та взаємодії закладів освіти з місцевою громадою.

   Учасники семінару  відвідали виховні години в 5 та 7 класах «Емоції: як ми відчуваємо» та «Як влаштований наш розум».  Учитель трудового навчання ПРЯДКО Н. І. провела майстер-клас «Творити добро-легко».  Присутні взяли участь у форумі-театрі «Стоп булінг!»,  ознайомилися з діяльністю волонтерського загону «Палаючі серця» та роботою музейного комплексу «100 років, що нас  об’єднали».« повернутися до списку новин