Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Дорожній рух. Безпека. Обережність

   На виконання листа відділу освіти, молоді та спорту від 13.11.2018  №01-08/ «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху» з 14 до 16 листопада  в Байрацькому навчально – виховному комплексі  проходив  тиждень безпеки дорожнього руху.

   Відповідно до тематики в заклад було проведено загальний захід – єдиний урок «День безпеки». Учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах –  це запорука власної безпеки.

   Учні першого  та четвертого класів продемонстували свої навики на практичних заняттях «Азбука доріг. Школа Світлофора» та «Дорожні знаки та їх значення».

   Вчителем третього класу була проведена вікторина  «Знай і вивчай правила дорожнього руху».

   Свої таланти  та знання учні 6-7 класів змогли продемонструвати, взявши участь у виставці малюнків  «Дорожній рух. Безпека. Обережність».

   На базі шкільної бібліотеки  організована  тематична виставка «Твій друг – безпечний рух».

   Проведені заходи сприяли запобіганню дитячого  дорожньо-транспортного травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконаленню і узагальненню знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому.

 

 

 

 « повернутися до списку новин