Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ПРОБНЕ ЗНО-2020 ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ТА 17 ЧЕРВНЯ

   Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших предметів - 17 червня 2020 року.

   Про це йдеться у відповідному наказі Українського центру оцінювання якості освіти, оприлюдненому у п’ятницю, 22 травня 2020 року.

   Оновлені запрошення-перепустки з адресами пунктів пробного тестування будуть з’являтися в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з 1 червня. Для входу в особисті кабінети на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти необхідно ввести логін та пароль, отримані раніше від РЦОЯО.

   Для друку запрошення-перепустки необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку» - документ завантажиться у форматі PDF, після чого його можна буде роздрукувати.

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

- 15 – 17 червня (українська мова і література);

- 17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

   Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів - до 23 червня.

   Відповідно до прийнятих вимог, вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

            оригіналу документа, за яким відбувалась реєстрація на пробне ЗНО (паспорт, ID-картка тощо);

            запрошення-перепустки;

            засобів індивідуального захисту - маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

   Учасникам тестування рекомендовано мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, за бажанням - прозору пляшку з питною водою і антисептик для рук.

За матеріалами сайту https://testportal.gov.ua« повернутися до списку новин