Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

УСПІШНУ ПРАКТИКУ РОБОТИ В НОВИХ УМОВАХ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА ФОРУМІ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СУМЩИНИ

   Третій за ліком  форум директорів закладів загальної середньої освіти області зібрав у стінах Палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром» на обговорення перспектив розвитку освіти регіону та діяльності освітніх закладів в умовах реформування, що на часі, керівників органів управління освітою, директорів закладів загальної середньої освіти, зацікавлену громадськість.

   Темою цьогорічного обговорення стала «Сучасна школа – простір інноваційних можливостей».

   Модерувала захід директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА. Його учасниками були завідуюча відділом STEM-освіти державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Олена ПАТРИКЄЄВА, голова Ради молодих вчених відділення фізики та астрономії Національної академії наук України Юлія БЕЗВЕРШЕНКО, аналітик  Асоціації міст України, кандидат педагогічних наук Людмила МОЗГОВА, лідери-керівники у впровадженні сучасних технологій, що презентували успішну практику роботи в нових освітніх умовах.

   У рамках форуму проходила виставка-презентація трендів інноваційної освіти «Шляхи впровадження STEM-освіти в закладах загальної середньої освіти», де свої здобутки та винаходи демонстрували школярі регіону. 

   Мали змогу побачити основу майбутнього будь-якої розвиненої країни з новими технологіями та новим ставленням до науки і освітяни Липоводолинщини. На форумі побували начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО та керівники закладів загальної середньої освіти району.

      « повернутися до списку новин