Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ОСВІТЯНИ РАЙОНУ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

   Напередодні професійного свята Дня працівників освіти, що традиційно відзначається в першу неділю жовтня,  зі сцени районного Будинку культури лунали щирі слова вітань на честь педагогічних працівників Липоводолинщини.

   Вітали освітянську спільноту з професійним святом керівники району – голова Липоводолинської районної державної адміністрації Іван ЯРЕМЕНКО та голова Липоводолинської районної ради Віктор ЛИТВИНЕНКО, депутати районної ради, громадські активісти.

   Вони дякували педагогам за їх професіоналізм, сумлінну самовіддану працю, за те, що виховують гідне підростаюче покоління, плекають сучасного, освіченого громадянина, що стане запорукою успішного майбутнього України.

   З вітальним словом до присутніх звернулася і начальник відділу освіти, молоді та спорту Любов ДМИТРУШКО: «Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо виховуєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. До вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи».

   За традицією святкування, посадовці відзначили кращих представників освітянської родини почесними грамотами.

   Приємним сюрпризом для всіх освітян та подякою за їх невтомну працю стала яскрава концертна програма за участю Леоніда Вівсюка та ансамблю «Сяйво».« повернутися до списку новин