Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ПРО ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК ШКОЛЯРІВ В КАНІКУЛЯРНИЙ ПЕРІОД ГОВОРИЛИ НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ

   «Зимові канікули несуть в собі очікування новорічних та різдвяних свят. Усім хочеться, аби вони надовго запам'яталися дитині яскравими враженнями, змістовним відпочинком, пізнанням чогось нового. Саме в цьому напрямку і працювали освітні установи району», - зазначила куратор освітньої галузі Любов ДМИТРУШКО, інформуючи про організацію відпочинку та змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул, в ході апаратної наради, що відбулася під головуванням очільника району Івана ЯРЕМЕНКА,

   Згідно плану заходів у кожному закладі освіти відбулися цікаві сценарії свят Нового року та Різдва, що включали новорічні ранки, розважальні вечори, святкові дискотеки, зимові розваги на подвір’ї, конкурси колядок та щедрівок тощо.

   Майже півтори сотні дітей побували на новорічно-різдвяних заходах, що проходили в Сумському обласному академічному театрі драми і музичної комедії ім. М.С.Щепкіна та Палаці для дітей та юнацтва, що в обласному центрі.

   Понад сотню юних любителів «футбольних баталій» долучилися до традиційного зимового турніру з міні футболу «Різдво-2019».

   Активно працювала і творчо-обдарована учнівська молодь. Десятеро  членів товариства Малої академії наук презентували свої наукові розробки на І етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт.

   А для цьогорічних одинадцятикласників проведені навчально-тренувальні збори, як один з етапів  їх підготовки до успішного складання ЗНО 2019 року.

   «В цілому, в період зимових канікул діти та учнівська молодь мали змогу оздоровитися, активно відпочити, поринути у світ споконвічних народних традицій, поглибити набуті знання та навички», - відмітила в підсумку начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  Любов ДМИТРУШКО.« повернутися до списку новин