ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ДІТВОРИ

   На Липоводолинщині повним ходом йде реалізація цьогорічної районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей, що  має на меті якісно оздоровити якнайбільше дітвори, і першочергово тих, хто потребує особливої соціальної уваги та підтримки.

   Тож у червні-липні 2019 року у районі функціонувало 26 освітянських таборів, у тому числі 23 пришкільні з денним перебуванням, мовні табори/загони, де діти мали  унікальну можливість підвищити рівень володіння іноземними мовами, 1 профільний на базі закладу позашкільної освіти, 2 табори праці та відпочинку, де мали змогу бути 749 школярів. І понад 50% відпочиваючих – діти соціально незахищених категорій. 

   Продовженням літнього оздоровчо-відпочинкового сезону липоводолинської дітвори стали їх поїздки  до наметових та позаміських стаціонарних закладів.

   Так, троє школярів вже побували у наметовому таборі «Сузір’я», що на Лебединщині. А з перших днів серпня ще 78 дітей пільгових категорій, серед яких - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,  діти з багатодітних родин, обдаровані та діти, які перебувають на диспансерному обліку, відбули до буринської «Чайки», щоб впродовж наступних 21 дня (саме стільки триває оздоровча зміна) відпочити, розважитися, поласувати смачними, корисними, вітамінізованим стравами, знайти нових друзів, сповнитися свіжими, яскравими враженнями і з новими силами приступити до навчального процесу.

   Зазначимо, що на придбання дитячих путівок з обласного та районного бюджетів цього річ виділено більше 400 тисяч гривень.« повернутися до списку новин