ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ОСВІТЯНИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОБЛАСНІЙ СЕРПНЕВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

   Старт кожному новому навчальному року дають серпневі конференції, форуми.

   Педагогічний актив Липоводолинщини долучився до участі в обласній конференції педагогічних працівників Сумщини, що відбулася 28 серпня 2018 року в Театрі для дітей та юнацтва.

   Липоводолинщину на заході представляла делегація у складі  очільника району Івана ЯРЕМЕНКА, начальника відділу освіти, молоді та спорту Любові ДМИТРУШКО, керівників опорного закладу та Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ірини ВОВК та Тетяни КОЛОДЯЖНОЇ, завідуючої районним методичним кабінетом Юлії ШАПРАН, методиста з початкової освіти Валентини НОЗДРИ та голови первинної профспілкової  організації працівників відділу, молоді та спорту  Раїси КОЗЮРИ.

   Без зайвого пафосу, невимушено про реформу загальної середньої освіти – концепцію «Нова українська школа», навчання за новим державним стандартом: з інтерактивними дошками, ігровими куточками, новітніми гаджетами,  говорили не тільки посадовці області, учителі, а й саме підростаюче покоління.

   Крізь усю конференцію проходила ідея Нової української школи - фокус на індивідуалізацію дитини. Діти в інтерактивній формі розповідали своє розуміння нових впроваджень, а директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА в імпровізованому на сцені навчальному кабінеті української школи разом зі школярами вирішувала математичні приклади, збирала конструктори і знаходила країни на глобусі.  

   «В реформуванні Сумщина зробила впевнений крок вперед. Тому ми чекаємо на талановитого випускника, який потрібен сьогодні суспільству. Такий випускник нестиме свіжі ідеї, він стане новатором», - зазначила в підсумку директор Департаменту Вікторія ГРОБОВА.« повернутися до списку новин