Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Методичне об’єднання спеціалістів психологічної служби

   Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської райдержадміністрації 29 січня 2019 року на базі райметодкабінету відбулося засідання методичного об’єднання спеціалістів психологічної служби на тему «Робота спеціаліста психологічної служби з питань запобігання та протидії насильства та булінгу».

   Методист з психологічної служби Ноздра В.Д. акцентувала увагу спеціалістів на виконання вимог  нормативно-правових документів  Міністерства освіти і науки України  щодо профілактики насильства та булінгу в закладі освіти. Практичний психолог Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Помазан В.М. проаналізувала причини виникнення булінгу та його види.  Про організацію превентивної роботи у закладі  розповіла практичний психолог КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Запорожець В.В.

   У ході практичної частини учасники опрацювали основні аспекти психологічного та педагогічного супроводу дитини-жертви булінгу, булера та спостерігача. Власним досвідом з використання карт «Проблеми бульбашки» у діагностичній та консультативній роботі  поділилася практичний психолог Помазан В.М.

   Учасники обговорили алгоритм роботи для спеціалістів, які зіштовхнулися з булінгом у дитячому середовищі.« повернутися до списку новин