ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти

   Із чого складається внутрішня система забезпечення якості освіти? Як її сформувати? Як пов’язані внутрішня система забезпечення якості освіти та інституційний аудит? За якими критеріями оцінюватимуть внутрішню систему забезпечення якості освіти під час інституційного аудиту? На ці та інші запитання надала вичерпні відповіді-роз’яснення начальник управління Державної служби якості освіти у Сумській області Алла РЯБУХА керівникам закладів освіти Липоводолинського району в ході семінару 31 жовтня.

   Для допомоги в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти  Алла Петрівна рекомендувала використовувати посібник «Абетка для директора», який містить методичні рекомендації, що ґрунтуються на запропонованих для інституційного аудиту вимогах та критеріях для оцінювання якості освітньої діяльності, управлінських процесів у закладі та охоплюють освітнє середовище, якість педагогічної діяльності, систему оцінювання навчальних досягнень учнів. Під час обговорення особливостей проведення інституційного аудиту було наголошено, що головною його метою є не сама перевірка, а надання рекомендацій для покращення ефективності управлінської діяльності та підвищення рівня якості освітньої діяльності закладу.

   На завершення семінару Алла Петрівна закликала присутніх до співпраці та наголосила, що управління Державної служби якості освіти у Сумській області завжди відкрите для надання допомоги у вирішенні питань підвищення якості освіти.

 

 « повернутися до списку новин