Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО ЕТАПУ ФЕСТИВАЛЮ КОНКУРСУ «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я»

   Ніхто не буде заперечувати, що здоров’я у житті – найбільший скарб. Ті, хто стоять на порозі майбутнього, розуміють істину: тільки здоров’я дасть можливість знайти улюблену професію, приміряти на себе різні ролі, опанувати будь-яку справу, впевнено йти до омріяних вершин.

   Районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я», який  щорічно пропагує та популяризує здоровий спосіб життя серед підростаючого покоління, зібрав цьогоріч 12 учнівських агітбригад.

   Учасники представляли свої роботи за трьома номінаціями.

   Надзвичайно творчо, активно та спортивно проявила себе кожна  з команд. Демонструючи виступи на тематику здорового способу життя, використовуючи вокальні, хореографічні, театральні та спортивні здібності - показали яскраві, динамічні, насичені корисною інформацією композиції.

   Журі фестивалю-конкурсу визначило п’ять команд-переможниць у номінації  «літературно-музично-спортивна міні-композиція», п’ять переможців у номінації «плакат» та три – у номінації «фотографія».

   Переможними (І місця) журі назвало міні-композицію агітбригади «Здорове покоління» з Беївського НВК, плакати Катерини КРУК з Калінінської ЗОШ І-ІІ ступенів та Каріни ГЕЛЕВЕРІ з Беївського НВК, фотографії Сергія БОЙКА з Московського НВК.

   Призові дипломи (ІІ та ІІІ місця) дісталися командам «Колядинець-Стайл» з Колядинецького НВК, «Нове покоління» з Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Healthy Life» з Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Вітамін» з КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів та Вікторії КИЗИМ, Ользі ГЕРЕЛ з Байрацького НВК, Ростиславу КРАМАРЕНКУ з Беївського НВК, Поліні БОЙКО з Московського НВК, Євгенію ДІДЕНКУ з Лучанської філії за плакати та фотороботи.

   Яскраві події проведеного заходу, на думку організаторів, сприятимуть активізації молодіжного руху за здоровий спосіб життя, організації просвітницької роботи серед підлітків, змістовному проведенню їх дозвілля.« повернутися до списку новин