Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ У 2018 РОЦІ

   Питання організації відпочинку та оздоровлення дітей є невід’ємною складовою державної політики. Одними з головних умов  повноцінного оздоровлення та розвитку дітей є раціональний режим їх перебування в закладі, харчування, здоровий сон, чергування видів діяльності дітей з врахуванням їх віку, статі, стану здоров’я та функціональних можливостей.

   Тож в ході проведення чергової апаратної наради, що відбулася під головуванням Івана ЯРЕМЕНКА,  підведено підсумки створення у районі умов для оздоровлення та відпочинку дітей у році, що триває.  

   Як зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО, завдяки проведеній роботі щодо недопущення скорочення мережі відпочинкових закладів забезпечено роботу 29 освітянських таборів, де відпочинковими послугами охоплено 839 школярів. Першочергову увагу приділено відпочинку осіб, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

   У 7 літніх мовних таборах поглибили знання з англійської мови  88 учнів. Спортивну майстерність вдосконалили 55 школярів в профільному таборі при дитячо-юнацькій спортивній школі.

   Головним завданням організаторів відпочинку було створення комфортних умов таборянам, проведення різноманітних конкурсів, концертних програм, спортивних змагань, організації екскурсійної діяльності тощо.

   Завдяки організованим діям гілок районної влади суттєво збільшено (у порівнянні з минулим  роком) обсяги фінансування для придбання путівок в позаміських стаціонарних закладах, де впродовж року відпочили 60 дітей.  

   «В цілому, усіма формами оздоровлення та відпочинку цьогоріч вдалося забезпечити  899 дітей (73%) віком від 7 до 17 років. І вже зараз ми починаємо готуватися до оздоровчо-відпочинкової кампанії наступного 2019 року, щоб збільшувати якісні компоненти відповідних послуг, кількісний показник охоплення, обсяги фінансування тощо», - підсумувала доповідач.« повернутися до списку новин