Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Методичне об’єднання учителів художньо-естетичного циклу

   Мистецькі дисципліни у школі – це можливість творчого розвитку дітей та навчання їх здатності міркувати, сперечатися, відстоювати власну думку. А ще – отримати насолоду від зустрічі із шедеврами світового та вітчизняного мистецтва. 

   30 січня 2019 року на базі КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання учителів художньо-естетичних дисциплін.  

   Керівник МО Сірик Оксана Іванівна розповіла присутнім про комплексний підхід до формування компетентності вчителя предметів естетичного спрямування. Детально проаналізувала можливості використання інтерактивного плакату як засобу візуалізації навчального процесу, який допомагає в цікавій і доступній формі ознайомити учнів з новим матеріалом. Поділилася досвідом роботи щодо створення ментальної карти на веб-сервісі MindMeister. Після чого учасники заходу мали можливість створити та презентувати свої особисті ментальні карти за темою «Екранні мистецтва».

  Про  музику і театр епохи класицизму на уроках мистецтва у 8 класі розповіла Гапич  Світлана Миколаївна, учитель музики КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст.

   Під час практичної частини методичного об’єднання Оксана Іванівна провела майстер-клас щодо створення з пластиліну скульптури Вілли Ротонда архітектора Палладіо, що вважається зразком вілли в стилі класицизм.

    На етапі рефлексії педагоги створювали телеграми для узагальнення та осмислення нової для них інформації.

 

 « повернутися до списку новин