Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Питання впровадження «Нової освітньої школи» обговорили на нараді керівників

   Основні аспекти впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», стан виплати заробітної плати, відпускних та коштів на оздоровлення педагогічним працівникам району, підготовку закладів освіти до роботи в умовах нового навчального року та в осінньо-зимовий період – ці, та ряд інших питань, включених до порядку денного,  обговорили учасники робочої наради, що відбулася 06 серпня 2018 року  під модеруванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації Любові ДМИТРУШКО. Учасниками робочої зустрічі стали  спеціалісти та працівники структурних підрозділів відділу, керівники закладів загальної середньої освіти району.

   Як зауважила начальник відділу Любов ДМИТРУШКО,  119 першокласників  (за попередніми даними) з 01 вересня 2018 року навчатимуться за новим державним стандартом. Наразі освітні установи працюють над створення нового освітнього середовища, яке передбачає закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання та  мультимедійного контенту, що відповідатиме усім потребам майбутніх першокласників. Плановий обсяг коштів на ці цілі 2 039 тис. гривень.  На сьогодні за кошти субвенції з держбюджету, місцевого бюджету та інших джерел уже придбано 10 інтерактивних проектори, 11 ноутбуків, 40 планшетів, 9 багатофункціональних пристрої,  12 флеш-накопичувачів, 6 класних стаціонарних та 2 коркові дошки, 12 екранів для проекції, 119 одномісних учнівських комплекти,  156 наборів друкованих засобів навчання,  268 приладів та пристосувань тощо.

   В продовження теми підготовки закладів освіти району до роботи в умовах нового навчального року, проведення державних закупівель засобів навчання та обладнання для НУШ,  підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які будуть навчати цьогорічних першокласників, проведення ремонтних робіт в закладах освіти та їх готовності до роботи в умовах нового опалювального сезону 2018-2019 років інформували юрисконсульт відділу Максим ХУДОЛІЙ, методист районного методичного кабінету Валентина НОЗДРА, інженер відділу Олексій ЦЬОМА.

   «Головне завдання на сьогодні – це 100% завершення всіх планових заходів, щоб на 1 вересня були зроблені ремонти приміщень, діти були забезпечені новим обладнанням», – підсумувала Любов ДМИТРУШКО.

   За результатами розгляду питань порядку прийняті відповідні рішення та дано доручення.« повернутися до списку новин