Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Рідне слово, без тебе ніхто я...

   9 листопада - державне свято. Цього дня вся прогресивна громадськість України вшановує пам'ять Преподобного Нестора Літописця і відзначає День української писемності і мови. Це є свідченням того, що золота нитка історії тчеться з глибини віків. Як нація ми утвердилися через Слово. Розвиток українського слова - від княжої доби часів Літописця Нестора і до сьогодення - неперервний процес.

   У цей святковий день у Синівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася низка заходів, а саме: виховна година "Рідне слово, без тебе ніхто я...", підготовлена учнями 5 класу. Шестикласники позмагалися у турнірі "Люби, вивчай і знай рідну мову".

   Старшокласники і вчителі об 11 годині написали 18 Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який проходив під гаслом "Пишемо разом!". А після уроків учні виконали завдання І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

   Усі заходи, проведені цього святкового дня, спрямовані на те, щоб діти і дорослі постійно оволодівали всім спектром мовних засобів, удосконалювали свої знання з рідної мови, училися відчувати чарівний світ рідного слова. « повернутися до списку новин