Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Відбулось зовнішнє оцінювання з географії

   В Україні завершується проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Сьогодні, 11 червня, відбулось тестування з географії.

   За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з географії взяли 75 099 осіб, що становить 93,5 % від загальної кількості зареєстрованих.

   7 учасників ЗНО не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, 8 – через запізнення.

   Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 342 пунктах тестування забезпечували 13 450 осіб. Дотримання процедури тестування контролювали 42 громадських спостерігачі та 6 представників засобів масової інформації.

   Тест з географії складався з 56 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

   За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, - 94.

   Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з географії відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 24 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з географії у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

   Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 червня.

   Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з географії.

    На Сумщині для проходження тестування зареєструвалися 3167 осіб. Явка учасників в день тестування склала 93,4%; обійшлося без порушень (такі дані Харківського регіонального центру якості освіти).

   22 цьогорічних випускники закладів загальної середньої освіти  Липоводолинського району виконували завдання сертифікаційної роботи з географії у двох пунктах тестування обласного центру. При цьому для 15 з них результат виконання завдань сертифікаційної роботи зарахується як державна підсумкова атестація.

   Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

   Додаткове тестування з географії відбудеться 10 липня.

 

За матеріалами сайтів https://osvita.ua/https://zno-kharkiv.org.ua« повернутися до списку новин