Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

У ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ РАЙОНУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

   Важливим елементом національно - патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді є відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Розуміння сутності цих свят на тлі подій у новітній історії України є відправною точкою для формування поваги і любові до своєї Батьківщини.

   Починаючи з 2014 року 14 жовтня згідно з указом Президента України встановлено державним святом. Наразі цей день – це всенародне свято, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є і військові, і добровольці, і  волонтери, і дорослі, і  діти - всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу на східних кордонах України.

   Напередодні свята в школах району пройшли конкурси малюнків та стіннівок, пізнавально-розважальні програми для молодших школярів; уроки мужності, виховні та тематичні години для учнівської молоді; для відвідувачів шкільних бібліотек організовано книжкові експозиції.

   Їх проведення дало змогу кожній категорії здобувачів освіти долучитися до вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприяти відродженню та примноженню традицій українського народу. Діти більше дізнались про героїв-захисників, а потім відтворили почуте у малюнках; старшокласники показали козацьку витривалість, спритність і кмітливість під час проведення спортивних конкурсів, наживо поспілкувалася з односельцями, що протягом останніх років боронили кордони на Сході України.« повернутися до списку новин