Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Трудове навчання – поєднання глибоких і міцних знань з досвідом практичної діяльності

Без прикладів неможливо ні правильно вчити,
ні успішно вчитися.

Луцій Колумелла


   Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА 17 квітня 2019 року на базі Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів трудового навчання «Проектна діяльність як основна форма роботи на уроках трудового навчання» та районне методичне об’єднання.
  Зміст трудового навчання має чітко виражену прикладну спрямованість, тому формування ключових компетентностей на уроках реалізується через практичні форми й методи навчання. Шеденко О.М., вчитель трудового навчання вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, презентував досвід та алгоритм роботи щодо впровадження проектної діяльності на уроках трудового навчання. Учасники семінару мали можливість ознайомились із виставкою дитячих робіт та результатами проектної діяльності – настільними іграми (шахами, шашками),  якими учні  користуються  в закладі освіти у вільний від навчання час.

   Олексій Миколайович провів майстер-клас з виготовлення виробу в техніці декоративно-прикладного мистецтва «Джутова філігрань».
   Методистом РМК Хижняк О.М. надано методичні рекомендації щодо використання проектної діяльності в освітній діяльності.
   У ході роботи засідання методичного об’єднання було розглянуто наступні питання: про результати участі учнів закладів освіти району в  ІІ, ІІІ, ІV етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, документація кабінету трудового навчання, використання новітніх технологій в освітній діяльності.

Педагоги здобули нові знання та досвід, який неодмінно проваджуватимуть у закладах освіти. 

   

   

   « повернутися до списку новин