ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відбувся конкурсний відбір на посади педагогічних працівників Липоводолинського ІРЦ

   Рішенням 20 сесії районної ради сьомого скликання від 16 березня 2018 року на Липоводолинщині створено Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр», де дітям з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку, допомагатимуть їх соціальній адаптації.

   Статутом передбачено призначення керівника та педагогічних працівників установи за конкурсом.

   3-4 липня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з відбору педагогічних працівників  Липоводолинського ІРЦ.

   В її складі працювали заступники голів районної ради та районної державної адміністрації, керівники та спеціалісти районних установ освіти, медицини, соціального захисту.

   На посади фахівців центру - практичного психолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя лікувальної фізкультури претендували 5 осіб.

   В ході  конкурсного відбору, що включав складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди, конкурсанти мали можливість продемонструвати свої знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, основ спеціальної педагогіки, відповідність особистих якостей вимогам до професійної компетентності та до відповідних посадових обов’язків.

   За результатами конкурсу переможцями визначено: Людмилу Котову – на посаду практичного психолога,  Аллу Вовк – на посаду вчителя-дефектолога, Ірину Свіржевську – на посаду вчителя-логопеда та Євгена Вовка – на  посаду вчителя лікувальної фізкультури.« повернутися до списку новин