Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

І ми змагаємося за нове життя…

   Шкільне життя цікаве своїми буднями та святами. Перемоги учнів – це і наші досягнення. Черговий раз заслужений вчитель України, голова оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Змагаймося за нове життя» Тетяна Миколаївна Захарова запросила до співпраці своїх земляків.

      У лютому 2018 року учні Лучанської філії КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів взяли участь у першому етапі ІV Всеукраїнського ( ХІV Всекримського) фестивалю-конкурсу  учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений життю та творчості Лесі Українки.  Даний конкурс  проводиться з ініціативи Культурно-просвітницького Центру художня галерея «Sweetарт-Знання», Інформаційно-дослідного Центру «Інтеграція і розвиток» та Міжнародного благодійного фонду "Здоров'я майбутнього" за сприяння й підтримки  Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Полтавської обласної державної адміністрації, Управління культури Полтавської державної адміністрації, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, Полтавської міської ради, Виконавчого комітету Полтавської міської ради, Чернівецької обласної державної адміністрації, Виконавчого комітету Чернівецької міської ради.

   Метою  фестивалю-конкурсу є сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української поетеси Лесі Українки, виховання  почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини, а також підтримка учнівської та студентської молоді, яка цікавиться літературою, історією, культурою, традиціями українського народу.

   Щорічно в даному конкурсі брала участь Пономар Анна в номінації «Декламація». В цьому році до участі долучилися й інші учні. За сприяння та допомоги вчителя української мови та літератури Колодяжної Тетяни Олексіївни, учні вибрали твори Лесі Українки, які їм найбільше сподобалися та зробили аудіозапис їх декламування.

   І от, за час весняних канікул, для наших учасників надійшли нагороди та цінні призи. Диплом І ступеня, кубок з пам’ятним надписом «Змагаймося за нове життя!». Леся Українка. 2018  Полтава-Чернівці» та підбірку цікавих книг отримала учениця 8 класу Пономар Анна.  Диплом ІІ ступеня - учениця 6 класу Левченко Богдана. Диплом ІІІ ступеня вручено учениці 8 класу Ченчик Інні. Подяку за участь у конкурсі мають тепер Лукаш Оксана та Бут Софія. Всім, хто прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі надіслано сертифікати учасників конкурсу та цікаві книги,  а для навчального закладу – нове видання Шевченкового «Кобзаря»  та пізнавальну літературу про історико-етнографічні регіони України.

 Н.М.Педько

 завідувач  Лучанської філії

 КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів« повернутися до списку новин