ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Педагогічна рада «Про формування ключових компетентностей з урахуванням компетентнісного потенціалу освітніх галузей в умовах Нової української школи»

   З метою підвищення професійної компетентності вчителів щодо впровадження основних положень Концепції Нової української школи в освітній процес та визначення перспективи роботи педагогічного колективу з формування ключових компетентностей учнів була проведена педагогічна рада на тему: «Про формування ключових компетентностей з урахуванням компетентнісного потенціалу освітніх галузей в умовах Нової української школи».

   Доповідач з питання «Компетентний учитель – запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу», заступник директора з НВР Демченко О.П.  ознайомила присутніх з основними напрямами особистісно-професійного зростання педагога в умовах реформування української школи. В ході обговорення вчителі початкових класів, української та англійської мови, історії, математики та хімії поділились власним досвідом формування ключових компетентностей учнів на своїх уроках.

   Практична частина педагогічної ради складалась з інтерактивної гри «Знайди ключову компетентність» та вернісажа  «Коло ідей», який відбувся у вигляді презентацій роботи груп вчителів на тему: «Портрет вчителя Нової української школи». В ході продуктивної колективної співпраці педагоги створили узагальнений «професійний портрет» сучасного, компетентного вчителя. Директор закладу Ірина Івановна Вовк в своєму виступі підвела підсумки роботи педагогічної ради, наголосила на необхідності оптимізації роботи педагогів закладу щодо визначення ефективних методів формування ключових компетентностей учнів та запропонувала шляхи  діяльності роботи педколективу  по даному питанню.

 Інформацію підготувала заступник директора закладу з НВР
Демченко О.П.« повернутися до списку новин