Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЧИ ГОТОВІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ РАЙОНУ ЗАКІНЧИТИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ДИСТАНЦІЙНО?

   Це питання стало основним в рамках наради, проведеної відділом освіти, культури, молоді та спорту  районної державної адміністрації для керівників закладів загальної середньої освіти району. Модерувала робочу зустріч начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  Любов ДМИТРУШКО.

   «Наразі ми на завершальному етапі особливого 2019/2020 навчального року.  Сформована Міносвіти нормативно-правова база з питань проведення оцінювання, державної підсумкової атестації та зовнішнього тестування, організації додаткових консультаційних занять,  переведення учнів до наступного класу та вручення документів про освіту і таке інше  сприяла плануванню чітких кроків на місцях, прийнятті відповідних управлінських рішень, які ми сьогодні детально проговоримо», - зазначила Любов ДМИТРУШКО.

   В продовження анонсувала, що питання готовності шкіл району організовано завершити поточний навчальний рік стане предметом обговорення учасників колегії районної державної адміністрації.

   Керівники закладів освіти Любов ВОВК та Ганна ГАЙДУК інформували, що вже наступної п’ятниці, 29 травня,  завершуються навчальні заняття для учнів. Проте, навчальний рік триватиме до 1 липня. Для одинадцятикласників Колядинецького НВК завершенням навчального року стане здача зовнішнього тестування та отримання відповідного документа про освіту.

   Наразі педагоги розпочали заповнення шкільних класних журналів. Цей процес відбувається згідно попередньо узгодженого графіка.

   Попереду у педагогів, учнів, батьків - засідання педагогічних рад закладів з питань переведення учнів до наступного класу, отримання документів про освіту, батьківські збори. Формати їх проведення попередньо уже визначені, але можуть бути змінені в залежності від епідеміологічної ситуації.

   До участі у робочому зібранні долучилися головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана ДЕМИДЕНКО та методист Людмила МОРОЗ, які деталізували основні аспекти в роботі зі шкільною документацією, проговорили озвучені на дату особливості зовнішнього тестування та календар дат основної сесії, умови виходу з карантину освітніх та оздоровчих закладів.

   За результатами розгляду питань порядку денного прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин