Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

«Дітям світу – сонце й мир»

   Нарешті на Планету Дитинства прийшло літо. І відразу ж червень, перший місяць літа, подарував дітлахам свято - Міжнародний день захисту дітей.

   Районна спартакіада «Малятко», присвячена саме Міжнародному дню захисту дітей, проводиться декілька років поспіль та набула популярності серед дошкільних навчальних закладів району. Основною метою її проведення є залучення дітей дошкільного віку до занять фізичною культурою та спортом, формування патріотичних почуттів підростаючого покоління, які засновані на відповідальності та гідності за свою команду, підвищення мотивації дітей до рухової активності та організації активного дозвілля.

  В цьому році в змаганнях взяли участь 9 команд з дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району.

   Спартакіада включала чотири види спорту: біг 30 метрів, стрибок у довжину з  місця, метання м’ячика на дальність та ігова естафета. Кращі індивідуальні результати в даних видах змагань показали:

      -  Мальцев Микита, Синівський ДНЗ (метання м’ячика на дальність);

      - Стешенко Тимур, Липоводолинський ДНЗ №1 (стрибок у довжину з  місця);

      - Яцура Таїсія, Яснопільщанський НВК ( біг 30 метрів)

   Перше загальнокомандне місце вибороли вихованці дошкільного навчального закладу «Берізка» з Липової Долини. Друге місце отримала команда «Ластів’ята», вихованці Синівського дошкільного навчального «Золота рибка». Третє -  команда «Веселка» Липоводолинський ДНЗ №2.

    Переможців нагороджено грамотами та кубками. Всі команди-учасники отримали солодкі призи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин