Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ «ПРИРОДА – НАЦІОНАЛЬНЕ БАГАТСТВО УКРАЇНИ»

   Формуванню нового природоохоронного світогляду громадян України на засадах сталого розвитку та вихованню в дітей почуття відповідальності за природу як національне багатство був присвячений районний екологічний форум «Природа – національне багатство України», що відбувся днями на базі районного Будинку для дітей та юнацтва.

   Його учасниками стали 8 вихованці закладів освіти району.

   Робота Форуму була організована у форматі презентації практичних дій, пошуково-дослідницької роботи в секціях «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля», «Сучасні технології енергоефективності та енергозбереження на засадах сталого розвитку», «Вивчення народних традицій раціонального природокористування».

   Цікаві дослідження та їх результати з актуальної проблематики щодо енергоефективності та енергозбереження, екологічного стану довкілля представили на розсуд журі Тарас ГОРДІЄНКО з Беївського НВК та Любов ГОНЧАРУК з Колядинецького НВК. Результати своїх досліджень вони презентують на обласному екологічному форумі «Природа-національне багатство України».« повернутися до списку новин