Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЗНО 2020: АКТУАЛЬНІ ДАТИ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ

   Через карантин Міністерство освіти і науки України змінило дати зовнішнього незалежного оцінювання.

   Відповідні зміни, внесені наказом № 549 від 27 квітня 2020 року, передбачають проведення незалежного оцінювання з 25 червня до 30 вересня.

   Відповідне рішення ухвалено і про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

   Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики - 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов - 6 липня, з англійської мови - 7 липня, з історії України - 9 липня, з біології - 13 липня, з географії - 15 липня.

   До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

   Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

   Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня - 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня - 9 червня) всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого - 24 березня.

   За матеріалами сайту https://testportal.gov.ua« повернутися до списку новин