Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

«Зоряний олімп» для талановитих дітей

Який сьогодні тут зібрався цвіт -

Країни гордість, мудрість і натхнення!

Наповнюється радістю весь світ…

Вам прославлять майбутнє й  cьогодення!

   13 лютого у Яснопільщанському НВК відбулося свято її величності науки, свято таланту, на якому було вшановано обдарованих дітей та відзначено переможців різних конкурсів, спортивних змагань, олімпіад Байрацького та Яснопільщанського навчально-виховних комплексів, Панасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та їх наставників - вчителів.

   Зустріч розпочалася із концертної програми під назвою «Зоряний олімп». До учнів, вчителів, батьків, усіх присутніх із вітальними словами звернулася директор Яснопільщанського НВК Надія Бережна. Вона привітала  учнів з першими кроками у світ інтелекту та побажала творчої наснаги, успіху в досягненні дитячих мрій і сподівань, подякувала їхнім батькам за виховання дітей, а вчителям побажала не зупинятись на досягнутому і здобувати нові перемоги разом зі своїми учнями. Слова щирої вдячності висловила депутату районної ради, директору ТОВ «Альянс», меценату, людині,   що розуміє важливість підтримки обдарованої молоді для майбутнього держави, Івану Олександровичу Демченку.

   В ході свята відбулося нагородження 31 переможця одноразовою грошовою премією, яку вручили представники товариства «Альянс»  Віктор Олександрович та Ольга Петрівна Демченки. Вони побажали дітям підкорювати нові висоти та прославляти свою маленьку Батьківщину в  Україні і далеко за її межами. 

     Від імені учнів, вчителів, батьків закладів  прозвучали слова подяки Демченку І. О. за підтримку та небайдуже ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця побажали йому міцного  здоров'я,  злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

   Продовженням зустрічі було проведення майстер-класів у трьох номінаціях, де учні із задоволенням вчилися виготовляти іграшки «Антистрес» та святкові валентинки, а також дослідили «Світ під мікроскопом». Фінальним акордом заходу для переможців був «солодкий стіл» від ТОВ «Альянс».

   Діти весело та змістовно провели час. А ми переконалися, що наші ряди поповнюються все новими талановитими зірочками, і збагачується і розширюється наша шкільна талановита родина.  Це - майбутня еліта нашої держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна відродиться і розправить свої могутні крила.

 « повернутися до списку новин