Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

БАЖАННЮ РОБИТИ ДОБРО НЕМАЄ АНІ МЕЖ, АНІ ПЕРЕПОН

   День Святого Валентина – день, коли люди різного віку висловлюють свою любов один до одного подарунками, сюрпризами, традиційними листівками-сердечками. Інколи  дорослі сумніваються в необхідності цього свята, вважаючи, що це день закоханих і не обов’язково залучати до нього і відзначати його з дітьми. Дещо спростувати цей «міф» вирішили працівники відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації започаткуванням благодійної акції на підтримку дітей з особливими освітніми потребами - «Поділись добром».

   Приклавши особисті зусилля, організатори подарували такі бажані та очікувані моменти радості в  повсякденне життя «особливих діток» - вихованців Липоводолинського інклюзивно-ресурсного центру.

   «У кожного з нас вдома є спогад нашого дитинства, наприклад улюблений іграшковий песик, зайчик чи ведмедик. Він дарував нам оту крапельку щастя, а також навчав нас  дбати про інших, і сповнював наше серце людяністю. А де зараз наші іграшки? На горищі? В дивані? Тож, ми і вирішили, що настав час поділитися частинкою власного дитинства з тими дітьми, які  цього потребують. Зібрані та закуплені іграшки, солодощі-сердечка, як символи сьогоднішнього дня – це прояв турботи, любові та уваги», - говорила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО, яка і виступила ініціатором проведення цього благодійного заходу.

   Акція «Поділись добром» - це перший захід із серії благодійних, які матимуть своє продовження в найближчому майбутньому. Тож сподіваємося на долучення   до благодійництва керівників закладів освіти, педагогів, дітей всіх, хто має бажання ділитися добром. А воно, як відомо, не  має ані меж, ані перепон.« повернутися до списку новин