ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РЕАЛІЇ ТА ПЕСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ОБЛАСТІ

Дата створення: 21:50 10.05.2019

   Найважливіші питання щодо розвитку дошкільної освіти було обговорено під час наради для спеціалістів (методистів) органів управління освітою на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. Участь у нараді взяла методист районного методичного кабінету  Наталія СМІТІЯ.

Привітання

Дата створення: 08:33 08.05.2019

ОСНОВНА СЕСІЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ ПОЧНЕТЬСЯ НА СУМЩИНІ 21 ТРАВНЯ

Дата створення: 06:24 07.05.2019

   Як доповів під час апаратної наради тимчасово виконуючому обов’язки голови облдержадміністрації Вадиму АКПЄРОВУ тимчасово виконуючий обов’язки директора обласного Департаменту освіти і науки Юрій ХАРЛАМОВ, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться по всій Україні 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії.

Питання організації роботи у сфері державних закупівель розглянуто на апаратній нараді при голові Липоводолинської районної державної адміністрації

Дата створення: 11:41 06.05.2019

   «Відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації вживаються заходи щодо здійснення публічних закупівель з максимальним використанням електронної системи Prozorro та дотримання якісних та вартісних показників предмета закупівлі, передбачених законодавством», - на цьому наголосила куратор освітньої галузі Любов ДМИТРУШКО, інформуючи про організацію роботи у сфері державних закупівель, у ході апаратної наради 6 травня 2019 року.

ТІ, КОМУ НЕБАЙДУЖІ СЛОВА «ПАТРІОТИЗМ», «КОЗАЦТВО», «БАТЬКІВЩИНА», ВП'ЯТЕ ЗМАГАЛИСЯ У РАЙОННОМУ ЕТАПІ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Дата створення: 14:33 03.05.2019

   Вісім роїв юних помічників козаків, джур, в атмосфері козацького побуту та традицій змагалися в спритності, витривалості, знаннях історії українського лицарства у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбувся 2 травня 2019 року на базі Липоводолинського районного Будинку для дітей та юнацтва.

Тут починається майбутнє Нової української школи

Дата створення: 18:27 02.05.2019

   Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, земля одягається в зелень, квітнуть сади, перегукуються пташиним співом гаї.

З Великоднем!

Дата створення: 06:27 27.04.2019

СВІТЛОМУ ВОСКРЕСІННЮ – СВІТЛІ ПОМИСЛИ

Дата створення: 06:24 27.04.2019

   Під такою назвою в переддень Свята Христового Воскресіння проходила благодійна акція, організована освітянами району для дітей з особливими освітніми потребами, що відвідують Липоводолинський інклюзивно-ресурсний центр.

ЯК РЕАЛІЗУЮТЬСЯ ОСВІТНІ ІННОВАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ У ШКОЛАХ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Дата створення: 06:16 27.04.2019

   Як у закладах загальної середньої освіти Липоводолинського району втілюються нові стратегічні зміни освітньої галузі, реалізовуючи спричинені викликами часу завдання, забезпечуючи впровадження освітніх реформ, пріоритетом яких є формування конкурентоспроможного випускника ХХІ століття, мають змогу на власні очі бачити керівники, у ході проведення виїздних засідань, що відбуваються під модеруванням куратора освітньої галузі району Любові ДМИТРУШКО.

STEM-освіта: інноваційні проекти для НУШ

Дата створення: 09:24 26.04.2019

   На базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 23-24 квітня 2019 року відбувся дводенний Всеукраїнський науково-практичний семінар «STEM-освіта: інноваційні проекти для НУШ», в якому взяла участь делегація від району у складі: завідувач районного методичного кабінету, директор опорного закладу освіти, методист з математичних предметів, учителі географії та інформатики, керівник районного методичного об’єднання завідувачок закладів дошкільної освіти.