ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Зустріч поколінь

Дата створення: 09:08 25.06.2018

   Уже стало традицією  в Саївському НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст- Саївський ДНЗ напередодні Дня молоді проводити зустріч випускників минулих років.

В гостях у Вакулиній байці

Дата створення: 16:06 20.06.2018

   Людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією, традиціями, культурою, захопленнями. І ось на завершення оздоровлення учні Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів перегорнули одну зі сторінок нашого славного минулого, ближче ознайомилися із життям та побутом українських козаків, побувавши на екскурсії у с.Бездрик в садибі зеленого туризму «Вакулина байка». Діти весело і пізнавально провели час. Майстер – клас з гончарства зацікавив  кожного, адже коли у твоїх руках звичайна глина перетворюється на витвір мистецтва – це справжнє диво. Маленькі рученята обережно тримали глиняні вироби, щоб показати вдома батькам, що і вони можуть працювати на гончарному крузі. Звичайно, зараз з допомогою наставника, а в майбутньому, можливо, хтось присвятить себе цьому видові мистецтва.

Який же відпочинок без екскурсій!

Дата створення: 15:30 20.06.2018

   Учні Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів вже вкотре завітали з екскурсійним візитом до головного міста країни – славетного Києва. Він привітав нас усміхненими обличчями мешканців, грандіозними будівлями і зеленими вуличками із затишними кав’ярнями. Свою подорож ми розпочали з Майдану Незалежності, який по-справжньому вражає своєю вишуканістю. Особливе захоплення викликав величезний квітковий годинник, який вразив усіх  різноманітністю кольорів квіткових композицій.

Пришкільні табори закінчили свою роботу. Стартував відпочинковий сезон у «Барсі».

Дата створення: 10:42 19.06.2018

   Літні канікули для дітей є найулюбленішими у навчальному році. Кожна дитина чекає літа з нетерпінням, адже це час, коли можна по-справжньому відпочити.

Чергова колегія відділу освіти, молоді та спорту

Дата створення: 10:37 19.06.2018

   15 червня 2018 року на базі Яснопільщанського навчально-виховного комплексу відбулася чергова колегія відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації за участю керівників закладів освіти району.

Найкращий «Зореліте», прощавай, нас кличе літа дивограй!

Дата створення: 10:28 19.06.2018

   «У нашім серці Україна цвістиме квіткою завжди», - під таким гаслом минув чотирнадцятий день перебування дітей у таборі «Зореліт» Синівської ЗОШ. Зранку веселі й щасливі вихованці загонів «Веселка», «Соняшник», «Водограй» та «Барвінок, щиро спілкуючись між собою, жваво  обговорювали найяскравіші моменти табірної зміни.

Оздоровлення у школі

Дата створення: 10:22 19.06.2018

   Багато батьків задумуються над тим, де прилаштувати дітей після закінчення навчання хоч на який час. Один із варіантів – пришкільні табори. У пришкільному таборі Берестівської ЗОШ діти перебувають з 9 до 15-ї години. Кожен день роботи табору розпочинається із ранкової зарядки. Усі діти забезпечені дворазовим безкоштовним харчуванням. З дітьми працюють фахові педагоги, які організовують змістовний відпочинок і творче дозвілля учнів.

День прощання з табором

Дата створення: 10:12 19.06.2018

«Прощатись з табором пора!» –

Майданчик, до побачення!

Дата створення: 10:09 19.06.2018

   Швидко плине час. Ось і спливли дні роботи дитячого оздоровчого табору з денним перебуванням «Країна мрій». В пам’яті «Зайчат» Московського НВК залишаться  приємні спогади про цікаві заходи, екскурсії, походи та, звичайно ж, сюрпризи.

Ура! Канікули!

Дата створення: 10:04 19.06.2018

Є щось прекрасне в літі,