ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

УЖЕ З 10 СІЧНЯ 2020 РОКУ НА ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО ЕТАПУ ШКІЛЬНИХ ОЛІМПІАД ЧЕКАЄ НАСТУПНИЙ ЗМАГАЛЬНИЙ ЕТАП

Дата створення: 11:01 30.12.2019

   Одним з найбільш масових інтелектуальних змагань, що традиційно проводяться в районі, є Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів.

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

Дата створення: 09:20 28.12.2019

   27 рудня 2019 року на базі Московського навчально-виховного комплексу відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації.  Перед початком роботи засідання учнівський та педагогічний колективи закладу освіти  гостинно привітали учасників зібрання з прийдешніми новорічно-різдвяними святами. Глядачі отримали незабутні враження від перегляду новорічного дійства. Актори зачарували своїми вокальними здібностями, хореографічними композиціями та мистецькими талантами. 

Подарунки від святого Миколая

Дата створення: 13:43 20.12.2019

   Миколай – це  добрий дідусь, який завжди піклується і про дорослих, і про малят. Протягом року  він спостерігає, чи гарно поводилася дитина, чи була чемною, вівічливою. Якщо слухняна і працьовита, то нагороджує подарунками. За традицією, напередодні свята, всі діти пишуть листи з проханнями святому Миколаю-чудотворцю. Він допомагає усім нужденним і всім, хто цього заслужив.

Святий Миколай іде – Різдво веде

Дата створення: 11:19 20.12.2019

   Свято Миколая – це  одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих.

УСПІШНУ ПРАКТИКУ РОБОТИ В НОВИХ УМОВАХ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА ФОРУМІ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СУМЩИНИ

Дата створення: 21:01 18.12.2019

   Третій за ліком  форум директорів закладів загальної середньої освіти області зібрав у стінах Палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром» на обговорення перспектив розвитку освіти регіону та діяльності освітніх закладів в умовах реформування, що на часі, керівників органів управління освітою, директорів закладів загальної середньої освіти, зацікавлену громадськість.

ВИЗНАЧЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата створення: 15:01 17.12.2019

   Обласне журі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка назвало імена двадцяти одного переможця, що виборювали право представляти область на всеукраїнському етапі. Серед них школярі з Сум, Кролевця, Конотопа та інших регіонів області.

ЦИКЛ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ ЗАХОДІВ У ШКОЛАХ І САДОЧКАХ РАЙОНУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата створення: 14:59 17.12.2019

   Для популяризації народних традицій та організації цікавого дозвілля для дітей під час зимових канікул освітніми установами району  заплановано проведення широкого спектру святкових заходів. Про це  під час щопонеділкової апаратної наради при голові районної державної адміністрації інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО.

Міжрегіональне методичне об`єднання працівників психологічної служби

Дата створення: 14:04 13.12.2019

   12 грудня  2019 року на базі Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання Роменського міжрегіонального методичного  об`єднання  працівників психологічної служби на тему «Формування сприятливого психологічного клімату в закладі загальної середньої освіти в умовах НУШ».

ВИЗНАЧЕНО КАНДИДАТУРИ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА СТИПЕНДІЮ ГУБЕРНАТОРА

Дата створення: 12:17 12.12.2019

   Щороку близько пів сотні представників творчо-обдарованої учнівської молоді: відмінники навчання, активісти учнівського самоврядування, лідери спортивних та інтелектуальних змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів отримують винагороду голови Сумської обласної державної адміністрації області, як заохочення до нових досягнень і праці над собою.

У 2020 РОЦІ ВАРТІСТЬ ПРОБНОГО ЗНО КОЛИВАТИМЕТЬСЯ ВІД 138 ДО 150 ГРИВЕНЬ

Дата створення: 12:12 12.12.2019

   Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування.