ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО ЕТАПУ ФЕСТИВАЛЮ КОНКУРСУ «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я»

Дата створення: 21:40 31.01.2019

   Ніхто не буде заперечувати, що здоров’я у житті – найбільший скарб. Ті, хто стоять на порозі майбутнього, розуміють істину: тільки здоров’я дасть можливість знайти улюблену професію, приміряти на себе різні ролі, опанувати будь-яку справу, впевнено йти до омріяних вершин.

Методичне об’єднання спеціалістів психологічної служби

Дата створення: 21:33 31.01.2019

   Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської райдержадміністрації 29 січня 2019 року на базі райметодкабінету відбулося засідання методичного об’єднання спеціалістів психологічної служби на тему «Робота спеціаліста психологічної служби з питань запобігання та протидії насильства та булінгу».

ПРО ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК ШКОЛЯРІВ В КАНІКУЛЯРНИЙ ПЕРІОД ГОВОРИЛИ НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ

Дата створення: 21:14 31.01.2019

   «Зимові канікули несуть в собі очікування новорічних та різдвяних свят. Усім хочеться, аби вони надовго запам'яталися дитині яскравими враженнями, змістовним відпочинком, пізнанням чогось нового. Саме в цьому напрямку і працювали освітні установи району», - зазначила куратор освітньої галузі Любов ДМИТРУШКО, інформуючи про організацію відпочинку та змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул, в ході апаратної наради, що відбулася під головуванням очільника району Івана ЯРЕМЕНКА,

Інтерактивно та змістовно відбулося районне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури

Дата створення: 13:22 28.01.2019

   Відповідно до плану роботи  районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА  25 січня 2019 року на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів відбулося методичне  об’єднання  вчителів української мови та літератури.

Нарада керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів

Дата створення: 11:22 28.01.2019

   Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 25 січня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА відбулася нарада керівників дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів.

МОН ЗАТВЕРДИЛО НОВИЙ ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ ІСПИТІВ У ШКОЛІ

Дата створення: 15:54 24.01.2019

   Міністерством освіти і науки України затверджений новий Порядок проведення державної підсумкової атестації. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.    Про це пише Osvita.ua.

КОНКУРС ЧИТЦІВ «ЖИВЕ СЛОВО»

Дата створення: 15:51 24.01.2019

   Виявленню, підтримці та подальшому розвитку талановитих обдарувань у різних видах та жанрах мистецтва (театральному, хореографічному, фольклорному, етнографічнному, вокальному, хоровому, декоративно-ужитковому, образотворчому та інших) покликаний Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Вивчаймо славні сторінки української історії

Дата створення: 10:52 23.01.2019

   Україна, як держава, формувалася в нелегких і довготривалих умовах та, не дивлячись на всі перешкоди в її славній історії,  сьогодні ми згадуємо про річницю виходу перших поштових марок.

В КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ ОЛІМПІАДНИХ ЗДОБУТКІВ – ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА

Дата створення: 10:21 23.01.2019

   Сьому за ліком перемогу в  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, що відбулася  20-21 січня 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, здобула для команди району десятикласниця Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Анна КУРИЛО. Загальна кількість набраних балів (27,8 б.) принесла в підсумку ІІІ місце.

Методичний порадник «Методика викладання англійської мови у початкових класах»

Дата створення: 08:51 23.01.2019

   Початковий етап навчання іноземної мови надзвичайно важливий, оскільки в цей період закладаються психолінгвістичні основи іншомовної комунікативної компетенції, необхідні та достатні для подальшого її розвитку та вдосконалення. У цей час відбувається становлення засад для формування умінь учнів сприймати на слух, говорити, читати й писати іноземною мовою.