ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

БУЛІНГ: ЗА ДІТЕЙ ВІДПОВІДАЮТЬ БАТЬКИ

Дата створення: 14:50 25.04.2019

   Традиційно причиною батьківських нарікань і не зовсім приємних виховних моментів для того, хто не вивчив урок і отримав низьку оцінку, є двійки-трійки у щоденнику. Причин для виховних моментів побільшало відтоді, як на законодавчому рівні у нашій країні введено відповідальність за булінг. І діти, і батьки повинні знати: булінг – не просто зло, яке зачіпає підліткове середовище, а ще й в окремих ситуаціях привід сплатити немалий штраф. І платити його будуть батьки того, хто дозволяє собі принижувати однокласника чи товариша по школі.

РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ: «ПРОГРАМА «ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ» – ПОСТУПОВИЙ ПЕРЕХІД ДО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

Дата створення: 16:41 24.04.2019

     Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 23 квітня на базі Синівського дошкільного навчального закладу «Золота рибка» Синівської сільської ради відбувся регіональний семінар-практикум «Програма «Впевнений старт» – поступовий перехід до Нової української школи».

Освітній галузі Липоводолинщини є ким пишатися

Дата створення: 11:46 22.04.2019

   Дев’ятнадцятого квітня 2019 року делегація освітян Липоводолинщини за участю: начальника відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА Любові ДМИТРУШКО, методиста РМК Ольги ХИЖНЯК, вчителів  та учнів КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. та Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь в  обласному святі  нагородження учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.  Урочистості проходили   в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна.

ПІДГОТОВКА ДО ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ 2019 РОКУ НА ЧАСІ

Дата створення: 11:34 22.04.2019

   Готовність закладів оздоровлення та відпочинку регіону до якісного проведення літньої оздоровчої кампанії 2019 року, прогнозовані показники охоплення дітей оздоровчо-відпочинковими послугами, фінансове забезпечення літньої кампанії обговорювали в рамках семінару для спеціалістів органів управління освітою, які відповідають за питання оздоровлення та відпочинку дітей, на базі обласного Департаменту освіти  і науки.

ВІДТЕПЕР ШКОЛИ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ ПО-НОВОМУ - ЧЕРЕЗ АУДИТ

Дата створення: 19:34 21.04.2019

   Міністерством освіти і науки  України затверджений Порядок проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

ЯК ОПТИМІЗОВУВАТИ МЕРЕЖУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ

Дата створення: 19:16 21.04.2019

   Цьому навчали слухачів, керівників органів управління освітою районних державних адміністрацій та міських рад, короткострокового навчального курсу «Створення, реорганізація, ліквідація та перепрофілювання закладів загальної середньої освіти», що проходив на базі Сумського центру післядипломної освіти 17 квітня 2019 року.

Олімпійське лелеченя – 2019

Дата створення: 19:10 21.04.2019

   17 квітня 2019 року у м. Ромни відбувся ІІ етап  Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Від Липоводолинського району в заході взяла участь команда «Олімпійці» КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Під час заходу команди змагалися у різних змаганнях олімпійського виду спорту. За результатами спортивно-масового заходу  команда від нашого району посіла ІІІ місце серед 4 заявлених команд.

Трудове навчання – поєднання глибоких і міцних знань з досвідом практичної діяльності

Дата створення: 22:09 18.04.2019

Без прикладів неможливо ні правильно вчити, ні успішно вчитися.

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ ПРО НАСТУПНИЙ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН: ГОТУЙ САНИ ВЛІТКУ

Дата створення: 10:06 17.04.2019

   Під час засідання обласного оперативного штабу керівництво області та керівники причетних організацій та установ обговорювали підсумки опалювального сезону 2018-2019 років, стан розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики і бюджетних установ за спожиті енергоносії та завдання щодо входження області у наступний опалювальний сезон

ЯК БУДУТЬ ЗАРАХОВУВАТИ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ У 2019 РОЦІ

Дата створення: 10:01 17.04.2019

   Про календарні строки та особливості зарахування учнів до перших класів закладів освіти Сумщини говорили учасники щопонеділкової апаратної наради, що відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА.