ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ – НА ЩОТИЖНЕВОМУ КОНТРОЛЮ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

Дата створення: 13:42 05.08.2019

   На цьому під час апаратної наради наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

ДО ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ УСІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ СУМЩИНИ ПОВИННІ БУТИ ГОТОВИМИ ДЛЯ УСПІШНОГО ПОЧАТКУ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ТА ЯКІСНОГО НАДАННЯ ПОСЛУГ ДІТЯМ

Дата створення: 07:59 01.08.2019

   На цьому під час щопонеділкової апаратної наради наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК, звернувшись до влади на місцях з вимогою до першого вересня завершити заплановані ремонти в закладах освіти і забезпечити якісні умови для навчання дітей.

МЕРЕЖА ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ ПОТРЕБУЄ ПОДАЛЬШОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ОСВІТИ. ЦЕ ПИТАННЯ ПОВИННО ЕФЕКТИВНО ВИРІШУВАТИСЬ НА МІСЦЯХ, – ВІКТОРІЯ ГРОБОВА

Дата створення: 07:57 01.08.2019

   Питання неефективного використання бюджетних коштів та незабезпеченості по заробітній платі педагогічних працівників, підвищення якості навчання дітей у сільській місцевості обговорювали під час наради з керівниками міст, районів, об’єднаних територіальних громад, що пройшла під головуванням тимчасово виконуючої обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК.

МОН НАДАЛО ВІДПОВІДІ НА ОКРЕМІ ПИТАННЯ ЩОДО ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО НАСТУПНОГО КЛАСУ

Дата створення: 15:24 29.07.2019

   У зв’язку із багаторазовими зверненнями освітян Міністерство освіти і науки України надало роз’яснення щодо практичного застосування Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу, що затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 року № 762 та викладений в новій редакції згідно з наказом від 08 травня 2019 року № 621.

МОН ОНОВИЛО ТИПОВИЙ ПЕРЕЛІК КОМП’ЮТЕРНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата створення: 07:42 26.07.2019

   Міністерством освіти і науки України розроблено та затверджено оновлений Типовий перелік комп’ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, що сприятиме забезпеченню їх якісною та сучасною комп’ютерною технікою.

НОВІ ЗБІРНИКИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ НА ДОПОМОГУ ОСВІТЯНАМ ТА НАУКОВЦЯМ

Дата створення: 07:55 22.07.2019

   Фахівцями Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» укладено три нових повноцінних збірники нормативно-правових актів, що визначають правові засади матеріально-технічного забезпечення закладів освіти шкільними автобусами, створення розвивального предметного середовища та інноваційної діяльності.

З’ЯВИЛИСЯ ПЕРШІ ВІДОМОСТІ ПРО ЗНО 2020 РОКУ

Дата створення: 11:24 19.07.2019

   Міністерство освіти і науки України визначило, як буде проводитись визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до закладів вищої освіти у 2020 році.

ЗАПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ЗА УСІМА НЕБЕЗПЕЧНИМИ ФАКТОРАМИ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ У ХАРЧОВОМУ ПРОДУКТІ - НА ЧАСІ

Дата створення: 14:51 16.07.2019

   У світлі вимог сучасного харчового законодавства, в Україні від 20 вересня 2019 року посиляться вимоги до харчування в закладах освіти. Найважливішим нововведенням для операторів, які надають послуги харчування, стане запровадження постійно діючих процедур, що засновані на принципах аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points), яка ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів.

МОН: НА ПОЧАТОК ЛИПНЯ ВЖЕ НАДРУКОВАНО 68% ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 2-Х КЛАСІВ, 100% – ДЛЯ 5-Х, 25% – ДЛЯ 6-Х ТА 4% – ДЛЯ 11-Х КЛАСІВ

Дата створення: 08:58 15.07.2019

   Міністр освіти Лілія Гриневич,  під час Координаційної ради з питань впровадження реформи в сфері освіти, повідомила, що освітнє відомство вкладається у графік друку підручників.

У СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ «БАРСА» ЗАВЕРШИЛАСЯ ВІДПОЧИНКОВА ЗМІНА

Дата створення: 08:54 15.07.2019

   Літо – пора канікул та відпусток. А побувати в таборі, добряче відпочити, набратися сил і отримати яскраві враження чи не найпотаємніше бажання кожної дитини.