ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Ми – роду козацького нащадки

Дата створення: 16:11 09.12.2019

   6 грудня вся наша держава відзначала 28 річницю створення ЗСУ. Цікаво та змістовно пройшли заходи щодо відзначення цієї дати у Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Так, викладач предмета ЗВ Пархоменко О. провів загальношкільний виховний захід «Ми роду козацького нащадки».   

НАСТУПНИЙ РІК ДЛЯ ШКОЛЯРІВ СТАНЕ РОКОМ МАТЕМАТИКИ

Дата створення: 10:31 04.12.2019

   Наступний навчальний рік в Україні буде оголошено Роком математики.

НА ОБЛАДНАННЯ ХАРЧОБЛОКІВ У ШКОЛАХ УРЯД СПРЯМУВАВ 400 МЛН ГрИВЕНЬ

Дата створення: 10:27 04.12.2019

   Уперше у 2020 році держава додатково спрямує 400 млн гривень на обладнання харчоблоків у школах. Таке рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 листопада 2019 року.

ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНА РОБОТА ПРОВОДИТЬСЯ НА ВСІХ ЛАНКАХ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ – ВІД ДОШКІЛЛЯ ДО МАСОВОГО СПОРТУ

Дата створення: 16:19 28.11.2019

   На цьому наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО під час обговорення на колегії Липоводолинської районної державної адміністрації, що в уже  традиційному форматі відбулася під головуванням Володимира ГРИЦАЯ, стану та перспектив реалізації в районі державної політики у сфері фізичної культури і спорту.

ФОРУМ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ ШКОЛЯРІВ СТАЄ ТРАДИЦІЙНИм

Дата створення: 15:07 27.11.2019

   Другий районний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!», що проходив 26 листопада 2019 року та мав на меті обговорення питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді,  залучення їх до активних форм історико-краєзнавчої та пошуково-дослідницької  роботи, зібрав учнівську молодь та представників шкільного самоврядування із семи закладів освіти району.

Відбувся районний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата створення: 13:04 25.11.2019

   Досконале знання української мови – це обов’язок кожного громадянина України. Тому з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу 23 листопада 2019 року відбувся ІІ (районний) етап  ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 88 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти району. Школярі продемонстрували знання з лексикології, фразеології, орфографії та вміння будувати різножанрові твори та висловлювати власну думку на запропоновані теми.

ЧЕТВЕРО ПЕДАГОГІВ, УЧАСНИКІВ І (ЗОНАЛЬНОГО) ТУРУ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ 2020» МАЮТЬ НОВЕ ЗВАННЯ – «ПЕРЕМОЖЕЦЬ»

Дата створення: 08:24 25.11.2019

   Конкурс «Учитель року» - це стимул для вдосконалення, пошуку нових ідей, методів і форм роботи. Це гарний досвід для кожного педагога, який прагне знайти ключі до сердець своїх учнів.

«ЧАРІВНА ПОДОРОЖ ВСЕСВІТОМ». ГУРТКІВЦІ БУДИНКУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ПРЕЗЕНТУВАЛИ ДИТЯЧИЙ МЮЗИКЛ

Дата створення: 08:58 23.11.2019

   У репертуарі вихованців районного Будинку для дітей та юнацтва відтепер є ще одна дитяча вистава у жанрі мюзиклу «Чарівна подорож Всесвітом», прем’єрний показ якої відбувся днями на сцені районного Будинку культури.

ДО ЗМІН, ЩО ЗАПЛАНОВАНІ У ГАЛУЗІ ОСВІТИ, ВАРТО ГОТУВАТИСЯ ЗАВЧАСНО

Дата створення: 08:54 23.11.2019

   На цьому наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов  ДМИТРУШКО під час зібрання керівників закладів освіти району, що в усталеному форматі відбулося на базі відділу освіти, молоді та спорту 20 листопада 2019 року.

Розпочався І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

Дата створення: 16:36 19.11.2019

   Дев’ятнадцятого листопада 2019 року відбулося урочисте відкриття першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».  З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА Любов ДМИТРУШКО, яка закцентувала увагу, що цьорічний конкурс є ювілейним та проводиться 25 рік поспіль. Любов Миколаївна зазначила, що конкурс фахової майстерності покликаний віднайти активних, творчих та успішних педагогів, майстрів своєї справи, яких об’єднує постійний пошук нових форм, методів навчання і виховання, відповідальність, любов до своєї професії. Цьогорічним конкурсантам побажала  успіхів та позитивних вражень від конкурсних випробувань.