ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

«ХВИЛЯ ДРУЖБИ» ПОЗАШКІЛЬНИКІВ ЛЕБЕДИНЩИНИ ТА ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Дата створення: 13:24 05.04.2019

   Естафета зі знаковою назвою «Позашкілля Сумщини - 49+» подорожує регіоном, залучаючи все більше талановитої молоді до цікавого змістовного спілкування. Основна її мета – формування регіонального креативного позашкільного освітнього простору через популяризацію сучасних напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності, розширення форм співпраці закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

СИМВОЛИ ЕСТАФЕТИ «ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА СУМЩИНИ - 49 +» УЖЕ НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ

Дата створення: 09:53 05.04.2019

   Традиційні символи естафети «Позашкільна освіта Сумщини - 49 +», що започаткована Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у  межах  обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» і активно крокує   регіоном,  передали  позашкільникам Липоводолинщини педагоги та вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради.   

Створення освітнього середовища для майбутніх першокласників Колядинецького НВК

Дата створення: 16:57 01.04.2019

   «Нова українська школа» (НУШ) - ключова реформа Міністерства освіти і науки. Передбачає створення школи, де діти будуть навчатися через діяльність, а основна увага спрямована на розвиток компетентностей, а не запам'ятовування фактів. Усі компетентності є однаково важливими. Вони розвиваються на різних уроках впродовж всього періоду навчання. Спільними для всіх компетентностей є вміння читати і розуміти прочитане, висловлювати думку усно і письмово, критичне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, виявляти ініціативу, творити, уміння вирішувати проблеми, оцінювати ризики та приймати рішення, уміння конструктивно керувати емоціями, застосовувати емоційний інтелект, здатність співпрацювати в команді.

Я люблю хімію та географію

Дата створення: 13:06 01.04.2019

   Під таким девізом з 25 по 29 березня 2019 року в Саївському НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ступенів - Саївський  ДНЗ був проведений тиждень хімії та географії. Основне його завдання – розширити знання школярів з хімії та географії; розвивати вміння логічно й творчо мислити, використовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, виховувати почуття відповідальності, колективізму, впевненості, залучити до реальних екологічних проблем.

Визначено переможця та лауреатів районного турніру для творчо обдарованих учнів 9-х класів «Інтелектуал -2019»

Дата створення: 08:40 01.04.2019

   Двадцять дев’ятого березня 2019 року в актовій залі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів відбувся фінальний етап щорічного районного турніру для творчо обдарованих учнів   9 класів «Інтелектуал-2019». З вітальним словом до учасників звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації Любов Дмитрушко, яка побажала школярам  успіхів під час проходження конкурсних випробувань та отримати задоволення від участі, незалежно від результату.

НУШ – готуємося до зустрічі першокласників

Дата створення: 19:09 29.03.2019

   Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням, тут панують співпраця та взаєморозуміння.

ЯК РЕФОРМУЄТЬСЯ ОСВІТА В РАЙОНІ: НАПРАЦЮВАННЯ ТА ПЕРПЕКТИВИ

Дата створення: 15:59 28.03.2019

   Стан створення Нової української школи і можливостей для самореалізації та всебічного особистісного розвитку кожної дитини представила учасникам засідання колегії районної державної адміністрації, що відбулася 27 березня 2019 року під головуванням Івана ЯРЕМЕНКА, куратор освітньої галузі району Любов ДМИТРУШКО в ході обговорення питання порядку денного щодо реформування шкільної освіти у рамках реалізації Концепції Нової української школи у закладах загальної середньої освіти Липоводолинського району.

Створення нового освітнього простору для учнів – одне з пріоритетних завдань в освіті

Дата створення: 15:56 28.03.2019

   Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. головна мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

СТАРТУВАВ НОВИЙ ОНЛАЙН-КУРС «ПРАВА ЛЮДИНИ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ»

Дата створення: 15:50 28.03.2019

   Для всіх учасників освітнього процесу і тих, хто прагне зрозуміти, що таке права людини, яку роль вони відіграють і як повноцінно реалізувати їх в житті, 25 березня 2019 року стартував новий онлайн-курс «Права людини в освітньому просторі», підготовлений ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти і науки України.

ЗАПРОШУЄМО ДО ЕСТАФЕТИ «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ – 49+»

Дата створення: 15:38 28.03.2019

   Від 6 лютого 2019 року на Сумщині стартувала естафета «Позашкільна освіта Сумщини – 49+», започаткована в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право».