ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВІДБУЛОСЯ ЗОВНІШНЄ ОЦІНЮВАННЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Дата створення: 09:03 29.05.2019

  В Україні триває другий тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок, 28 травня, відбулося тестування з англійської мови.

ФАХІВЦІ ПЕРЕВІРИЛИ ВІДПОЧИНКОВІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ НА ПРЕДМЕТ ГОТОВНОСТІ ЇХ ДО ПОЧАТКУ РОБОТИ

Дата створення: 16:36 28.05.2019

   Зовсім скоро, з настанням літнього періоду, у районі розпочнуть свою роботу дитячі відпочинкові заклади. Їх готовність до відкриття сезону та проведення літньої кампанії 2019 року перевірила робоча група, до складу якої увійшли керівництво, спеціалісти та методисти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, фахівці Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВА КАМПАНІЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ З ПЕРШИХ ДНІВ ЧЕРВНЯ

Дата створення: 16:09 28.05.2019

   Як доповіла під час щопонеділкової апаратної наради голові районної державної адміністрації Івану ЯРЕМЕНКУ начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов ДМИТРУШКО, цьогорічна літня відпочинкова кампанія стартує з 3 червня відкриттям пришкільних таборів з денним перебуванням і завершиться в середині липня в профільному таборі спортивного спрямування «Барса». Оздоровчий сезон триватиме впродовж усього літа.

БАТЬКІВ ПОЧАТКІВЦІВ ПРОСЯТЬ ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ НУШ

Дата створення: 15:11 27.05.2019

   Український інститут майбутнього проводить онлайн-опитування батьків учнів початкових класів, присвячене завершенню першого навчального року Нової української школи.

ШКОЛЯРІ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ В ЧИСЛІ ПОШАНОВАНИХ ЮНИХ ТВОРЧИХ ОБДАРУВАНЬ ОБЛАСТІ

Дата створення: 09:51 27.05.2019

   Традиційне вшанування творчо обдарованих талантів Сумщини - переможців і призерів обласного літературного конкурсу «Проба пера» та обласного творчого конкурсу «Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!», що проводиться в межах соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці», відбулося днями в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, що і виступив його організатором.

ПЕРЕМОГА ЮНОГО ЕКОЛОГА З БЕЇВСЬКОГО НВК В ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ «ПРИРОДА – НАЦІОНАЛЬНЕ БАГАТСВО УКРАЇНИ»

Дата створення: 08:22 27.05.2019

   Формування нового природоохоронного світогляду громадян України на засадах сталого розвитку, виховання в дітей почуття відповідальності за природу як національне багатство - такою була мета обласного екологічного форуму «Природа – національне багатство України», організованого обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю в рамках реалізації завдань Проекту «Голос крові: ми – Українці!».

УРЯД ЗАТВЕРДИВ НОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОПИС

Дата створення: 10:39 24.05.2019

   Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію українського правопису. Відповідну постанову ухвалили у середу, 22 травня, на засіданні уряду.

ДРУГЕ ТЕСТУВАННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО – ПОЗАДУ

Дата створення: 09:32 24.05.2019

   У четвер, 23 травня, відбулося обов’язкове для усіх учасників зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Участь у нараді – семінарі

Дата створення: 13:03 23.05.2019

   21 травня на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулася нарада – семінар з питань профілактики насильства та правопорушень в учнівському середовищі. Захід проведено навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Участь у ньому   взяла методист районного методичного кабінету Ноздра В.Д.