ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

З вересня 2018 року «Нову українську школу» запроваджуватимуть у дев’яти закладах загальної середньої освіти району

Дата створення: 08:18 08.06.2018

   «Створення сучасного освітнього простору, який забезпечить надання якісної освіти, та виховання громадянина успішного і конкурентоспроможного у майбутньому, рівних можливостей для задоволення особливих освітніх потреб кожної дитини без відриву від звичного соціального оточення – ті ключові завдання, над якими працюємо сьогодні»,- зауважила в ході проведення позачергової наради з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов Дмитрушко.

Завзяті рибалки табору «Юність»

Дата створення: 08:14 08.06.2018

    Цікаво і захоплююче промайнув сьомий день у таборі праці та відпочинку «Юність» Московського НВК. Вихованці табору здійснили екскурсію до водойми. Діти отримали незабутні яскраві враження від конкурсу на кращого рибалку «Ловись, рибко!», адже кожен із задоволенням намагався показати свої рибальські здібності й спіймали рибу.

Бути творчою людиною - це більше, ніж просто відрізнятися від інших

Дата створення: 08:05 08.06.2018

   6 червня 2018 року в таборі «Сонечко» Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов День мистецтв. Діти розпочали його фізичною зарядкою. Після сніданку загони мали змогу показати свої здібності й креативність в конкурсно-дієвій грі «Ми творчі й талановиті», під час якої показали свої сили: складали рекламу, писали вірші, малювали казкових тварин, виконували пісні, декламували гуморески.

Чарівний світ казки

Дата створення: 07:59 08.06.2018

   Хто в дитинстві не був зачарований захоплюючим і таємничим світом казки? Сьогодні вихованці «Дивокрай» Саївського НВК протягом дня мандрували разом із казковими героями, поринувши в їхній чарівний світ. Послухавши казки із уст жительки села, Шульги Надії  Яківни, діти взялися за підготовку інсценізації казки. У результаті глядачі насолоджувалися грою своїх ровесників, які запропонували для показу казки  «Ріпка» та «Колобок». Перевтілюючись у казкових героїв, дівчатка й хлопчики виявилися справжніми артистами. Після смачного обіду діти знову активно відпочивали: на них чекали цікаві  ігри та розваги. Трішки втомлені, але задоволені, поверталися додому, щоб назавтра знову зустрітися з цікавинками, які приготують для них вихователі. 

Єдиний день інформування з питань здобуття дошкільної та загальної середньої освіти

Дата створення: 13:32 06.06.2018

   Питанню здобуття дошкільної та загальної середньої освіти та тлі багатовекторної галузевої реформи був присвячений єдиний інформаційний день, що проходив  з 1 по 4 червня 2018 року у закладах освіти району.

Хто здоровий, той сміється – все йому в житті вдається!

Дата створення: 13:23 06.06.2018

Бережи одяг, поки новий,

Здоровим бути здорово!

Дата створення: 13:14 06.06.2018

Здоров'я бережіть, доки малі,

День природи

Дата створення: 16:36 05.06.2018

   Літній відпочинок у оздоровчому таборі «Сонечко» Капустинської ЗОШ проходить весело і пізнавально. Кожний день  приносить нові приємні враження. І ось День природи не був виключенням. Адже природа – це все що нас оточує, серед чого ми живемо. Вона дає все необхідне для життя. Але природа потребує постійної уваги і турботи. І тому школярі вкотре пригадали правила поведінки під час відпочинку на природі.

«Тепло своїх долонь, розуму і серця я Україні милій віддаю…»

Дата створення: 22:57 04.06.2018

Любіть Україну, як сонце любіть,