ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ТЕСТУВАННЯМ З МАТЕМАТИКИ РОЗПОЧАЛОСЯ ЦЬОГОРІЧНЕ ЗНО

Дата створення: 09:43 22.05.2019

   Від учора, 21 травня, в Україні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році. Програму проведення відкрив тест з математики.

До 1 вересня Сумщина має підготувати 550 сучасних класів, куди прийдуть 10 315 першокласників

Дата створення: 08:18 22.05.2019

   Як повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА, до 1 вересня за кошти субвенції, виділеної з державного бюджету, зокрема мають бути облаштовані 550 сучасних класів, куди прийдуть 10 315 першокласників.

ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА СТАРТ ЛІТНІХ ВІДПОЧИНКОВИХ ЗАКЛАДІВ – НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ОСВІТЯН РАЙОНУ

Дата створення: 14:04 21.05.2019

   Питання організованого закінчення навчального року, участі випускників у основній сесії ЗНО, проведення літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії та інші обговорили на черговій робочій нараді керівників закладів освіти району, що відбулася під модеруванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації Любові ДМИТРУШКО за участі спеціалістів відділу, працівників районного методичного кабінету, фахівців Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

АНАЛІЗ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В СИСТЕМІ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата створення: 14:23 20.05.2019

   Питання педагогічного моделювання на засадах самоаналізу освітньої діяльності з наступним структуруванням змісту навчання – актуальне на кожному етапі розвитку освіти, чому і було приділено увагу на обласному науково-практичному семінарі завідувачів методичних кабінетів відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів, міських рад, ОТГ), який, за модераторства Удовиченко І.В., проректора Сумського ОІППО, відбувся 15-16.05.2019 у Роменському районі. Участь у даному заході взяла завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА Юлія ШАПРАН.

День Європи

Дата створення: 13:51 20.05.2019

   З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури до Дня Європи у Яснопільщанському НВК проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства.

Охорона праці завжди на контролі !

Дата створення: 15:59 17.05.2019

   На виконання статті 18 Закону України “Про охорону праці” посадові особи, діяльність яких пов’язана із забезпеченням додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці, один раз на три роки повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці. 

ПІДГОТОВКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата створення: 15:53 17.05.2019

   Саме такою була загальна тематика наради керівників закладів дошкільної освіти, яка відбулася 17 травня на базі Липоводолинського дошкільного навчального закладу «Берізка».

Змагаймося за нове життя

Дата створення: 15:47 17.05.2019

   V Всеукраїнський (ХV Всекримський)  конкурс – фестиваль студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж  «Змагаймося за нове життя», присвячений Лесі Українці, відбувся в лютому-березні 2019 року. Метою конкурсу є сприяння глибшому ознайомленню молоді зі спадщиною великої української поетеси Лесі Українки, доручення підростаючого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу, виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини. У 2019 році цей конкурс набув міжнародного статусу, тому що роботи надходили з Молдови, Італії, Норвегії, Грузії, Росії та інших країн близького і далекого зарубіжжя.

Душа України цвіте вишиванками

Дата створення: 01:38 17.05.2019

   День 16 травня розпочався для учнів і вчителів Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів потужнім зарядом патріотизму та єдності. Ми долучилися до акції – народного показу вишиванок і стали частиною святкового флешмобу «Душа України цвіте вишиванками». Учні та вчителі продемонстрували різнобарвні вишиванки нашої неньки–України.

Показовий День цивільного захисту у Байрацькому навчально-виховному комплексі

Дата створення: 13:59 15.05.2019

   Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 14 травня в Байрацькому НВК було проведено показовий День цивільного захисту.