ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ГОСТИНЦІ ВІД ДІДА МОРОЗА ДЛЯ «ОСОБЛИВИХ ДІТОК»

Дата створення: 08:37 30.12.2018

   Новорічне свято – це довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. У цей час люди знову починають вірити в диво, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадують бажання.

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Дата створення: 12:04 29.12.2018

   28 грудня 2018 року на базі Калінінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулася виїзна колегія відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації. У її роботі взяли участь спеціалісти, методисти районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту, керівники закладів загальної середньої, позашкільної освіти району та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

Відбувся районний етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Дата створення: 16:36 27.12.2018

   З метою активізації  виховної та патріотичної  роботи серед учнівської молоді, вивчення спадщини Т.Г.Шевченка, виявлення художніх і літературних здібностей та  обдарувань серед підростаючого покоління  26 грудня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації був проведений ІІ етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННИХ ОЛІМПІАД ГОТУЮТЬСЯ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ

Дата створення: 16:31 27.12.2018

   Одним із пріоритетних завдань сучасної школи є створення умов, які забезпечують виявлення та розвиток обдарованих дітей. Участь у предметних олімпіадах - яскравий показник ефективної роботи з талановитими та здібними учнями.

РЕАЛІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ Є ОДНИМ ІЗ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ СЬОГОДЕННЯ

Дата створення: 15:02 21.12.2018

   На цьому наголосила куратор освітньої галузі району Любов ДМИТРУШКО під час чергової наради з керівниками закладів загальної середньої, позашкільної та інклюзивної освіти району, що відбулася 20 грудня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Казкові події у Колядинецькому НВК

Дата створення: 15:56 20.12.2018

   Особливим днем, якого із нетерпінням чекають діти Колядинецького НВК, є День Святого Миколая У це найочікуваніше свято покровитель усіх дітей Чудотворець Миколай цього року прислав своїх казкових  помічників Гаррі Потера та Герміону, а потім і сам завітав на свято до Колядинецьких школярів.

Миколай, ти до нас завітай…

Дата створення: 15:46 20.12.2018

   З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найприємнішим та  довгоочікуваним для дітвори є свято Миколая. Саме 19 грудня до учнів початкових класів  Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав Чудотворець Миколай. Школярі чекали свого покровителя щоб отримати гарного подарунка. Хлопчики та дівчатка цілий рік добре вчилися, гарно поводилися, допомагали батькам. А на святі розповідали віршики, співали пісні, танцювали. 

Всі чекають, виглядають Чудотворця-Миколая…

Дата створення: 15:34 20.12.2018

   Традиційно  19 грудня до вихованців та школярів Байрацького НВК завітав шанований  гість – Святий Миколай. Цього свята із нетерпінням чекали усі діти, бо  знають, що Миколай завжди приходить із солодкими подарунками та мудрими настановами. І цього року на свято всі приготували вірші, пісні. Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні школи були слухняними і старанно навчалися, то гість завітав до них на свято та вручив подарунки від ПП Дмитренка В.В. та Байрацької сільської ради.

Обласна панорама педагогічних ідей «СВІТ ДОШКІЛЛЯ 2018»

Дата створення: 15:21 20.12.2018

   Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО, 18 грудня 2018 року, відбулася обласна панорама педагогічних ідей «СВІТ ДОШКІЛЛЯ 2018». Захід організовано під керівництвом Удовиченко І.В., проректора з науково-педагогічної та методичної роботи та за модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку.

Добрими ділами славлять діти Миколая…

Дата створення: 13:52 20.12.2018

   Кожен знає, що у ніч на 19 грудня до слухняних дітей приходить святий Миколай з чарівною торбинкою, повною подарунків. «Добрими ділами славлять діти Миколая» під такою назвою  пройшло свято в Саївському  НВК  для учнів 1-2,4-6 класів. Усі хлопчики й дівчатка взяли  активну участь у даному заході. Дійовими особами  були Янголята, які   цілий рік записували  добрі вчинки дітей  та Чортик Антипко, який  відмічав погані вчинки.  Виявилося, що добрих учинків було набагато більше, й Чортик змушений був  залишити класну кімнату.  На свято завітав і святий Миколай, якого діти чекали з нетерпінням. Він привітав усіх зі святом та  вручив школярам солодощі, які надав  місцевий фермер О. В.Пилипенко. Подарунки також отримали переможці та учасники конкурсів та олімпіад від місцевого фермера Нестеренка В. В.  Валерій Васильович вручив  малечі дошкільного підрозділу  іграшки. Напередодні свят  подарунки  малечі надали також Шульга А. В. та Ковінько Ю. О.