ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ОЛІМПІАДНІ ЗМАГАННЯ – ДІЄВИЙ ШЛЯХ ВИЯВЛЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦЇ НЕОРДИНАРНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ЮНИХ ОБДАРУВАНЬ

Дата створення: 14:18 04.11.2019

   За офіційними даними щорічно близько 3 мільйонів школярів є учасниками Всеукраїнських учнівських олімпіадах. Змагаючись у особистій першості, вони виявляють таланти, нестандартні підходи до розв’язання творчих завдань, вміння застосовувати набуті знання.

Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти

Дата створення: 21:34 31.10.2019

   Із чого складається внутрішня система забезпечення якості освіти? Як її сформувати? Як пов’язані внутрішня система забезпечення якості освіти та інституційний аудит? За якими критеріями оцінюватимуть внутрішню систему забезпечення якості освіти під час інституційного аудиту? На ці та інші запитання надала вичерпні відповіді-роз’яснення начальник управління Державної служби якості освіти у Сумській області Алла РЯБУХА керівникам закладів освіти Липоводолинського району в ході семінару 31 жовтня.

ОСВІТНІ ПИТАННЯ, ЩО НА ЧАСІ, ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІАЛЬНОГО ОРГАНУ ОБЛАСНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ

Дата створення: 16:29 30.10.2019

   Обговоренню актуальних освітніх питань, таких як зовнішнє незалежне оцінювання, організація виховної роботи, стан харчування учнів та вихованців, підготовка педагогів, створення належних соціально-побутових умов для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та інших було присвячено засідання планової колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

«МАГІЯ ТАНЦЮ» ВІД ЮНИХ ТАЛАНТІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО КРАЮ

Дата створення: 16:19 30.10.2019

   Муза танцю Терпсихора уже кілька років поспіль надихає юні шкільні таланти Липоводолинщини на участь у святі хореографічного мистецтва.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЄКТІВ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»

Дата створення: 10:50 29.10.2019

   Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України проводить щорічний ХІІІ Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».

Відбувся воркшоп для вчителів зарубіжної літератури

Дата створення: 10:12 28.10.2019

   Нині в освітній діяльності Нової української школи особливу увагу звертають на педагогіку партнерства: роботу в парах, групах, де кожен із учасників має змогу вільно висловлювати власні думки, обмінюватися досвідом роботи, творчо співпрацювати у колективі. Впровадження в освітню практику інноваційної форми освіти дорослих – воркшопу як інтенсивного навчального заходу дає можливість педагогічним працівникам навчатися через власну активність.   Тому 25 жовтня 2019 року відповідно до плану районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА на базі КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. був проведений воркшоп (творча майстерня) для вчителів зарубіжної літератури «Розвиток емоційного інтелекту учнів на уроках зарубіжної літератури».    

Семінар спеціалістів психологічної служби «Емпатія – необхідна умова розвитку особистості дитини»

Дата створення: 10:02 28.10.2019

   В  умовах реалізації  реформи «Нова українська школа»  серед наскрізних умінь важливим  є формування емоційного інтелекту, складовою якого є емпатія. Саме питання розвитку емпатії  в  дітей та педагогічних працівників спеціалісти психологічної служби закладів освіти Липоводолинського району опрацювали на семінарі, який відбувся  24 жовтня 2019 року на базі райметодкабінету.

ОСВІТЯНИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ ПОБУВАЛИ НА ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата створення: 10:59 25.10.2019

   «Позашкільна освіта Сумщини у вимірі сучасних соціально-освітніх перспектив» - під такою назвою в стінах обласного Департаменту освіти і науки відбувся форум позашкільників, куди з’їхалися представники 55 закладів області, що опікуються якісним дозвіллям молоді.

ЮНІ КРАЄЗНАВЦІ РАЙОНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЇ ПОШУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКІ НАПРАЦЮВАННЯ

Дата створення: 15:38 23.10.2019

   «У світі краєзнавчих відкриттів» - конференція під такою назвою відбулась 22 жовтня 2019 року на базі районного Будинку для дітей та юнацтва. Організатором заходу виступив відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації. 

GОCAMP 2020 ЗАПРОШУЄ ШКОЛИ НА П'ЯТИЙ НАБІР

Дата створення: 15:34 23.10.2019

   З 17 жовтня 2019 року GoCamp, відкривши  попередню реєстрацію, запрошує школи стати учасниками Всеукраїнського масштабного проєкту літніх мовних таборів із залученням іноземних волонтерів з усього світу.