ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Олімпіади 2018/2019 н.р.

Наказ від 31.08.201 № 167-ОД "Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році"

Наказ від 12.10.2018 № 214-ОД "Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році"

Наказ від 22.10.2018 № 219-ОД "Про затвердження умов проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Липоводолинському районі у 2018/2019 навчальному році"

Наказ від 02.01.2019 № 1-ОД "Про підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році"

Додаток 1. Участь учнів ЗЗСО району в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предмет

Наказ від 02.01.2019 № 2-ОД "Про участь команд учнів району в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів"

Інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, критерії оцінювання робіт, завдання щодо підготовки учнів до предметних олімпіад

 

Дата

Назва предмета

Прізвище та імя учня

Заклад освіти

Клас

Місце

11-12.01

 

Історія

Процай Євгеній

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

9

12

12-14.01

 

Трудове навчання

Ємець Микола

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

10

ІІ

Савченко Роман

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

7

ІІ

Мазур Дмитро

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

9

ІІІ

Субота Владислав

Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

6

15-16.01

Географія

Троценко Руслан

Московський НВК

9

6

16-17.01

Фізика

Курило Анна

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

10

6

17-18.01

Англійська мова

Гусак Анна

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

10

5

18-19.01

Правознавство

Теслик Анастасія

Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

ІІІ

Кревсун Олеся

Синівська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

10

19-20.01

Математика

Фесун Анна

КЗ  Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

8

ІІІ

Васюхно Софія

КЗ  Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

7

ІІІ

20-21.01

Українська мова та література

Курило Анна

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

10

ІІІ

21-22.01

Екологія

Голінько Ярослав

Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

9

25-26.01

Біологія

Клець Вікторія

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

10

9

26-27.01

Хімія

Пономаренко Аня

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

13

09-10.02

Інформаційні технології

Переход Богдан

Московський НВК

8

4

 

Українська мова та література     Завдання         Відповіді            Результати

Фізика                                                Завдання        Відповіді            Результати

Інформаційні технології                                            Результати

Англійська мова                             Завдання        Відповіді             Результати

Біологія                                            Завдання         Відповіді             Результати

Історія                                               Завдання         Відповіді             Результати

Географія                                          Завдання          Відповіді            Результати

Правознавство                               Завдання          Відповіді            Результати

Інформатика                                   Завдання              Результати

Математика                                    Завдання           Відповіді          Результати

Хімія                                             Завдання           Відповіді           Результати

Екологія                                        Завдання          Відповіді            Результати